ZG-JSLA+AMX24-MFT95
Please give us a call for pricing and ordering information: (888) 423-2525.
Jackshaft Retrofit Linkage with Belimo Rotary Actuators|Configurable
Damper Actuator, 180 in-lb [20 Nm], Non fail-safe, AC/DC 24 V, 0…135 Ω
| Weight | 6.0 lbs |
|---|---|
| Actuator Type | Non fail-safe |
| Brand | Belimo |
| Control type | Modulating |
| Voltage | AC/DC 24 V |
| Torque | 180 in-lb |